Jujubee S.A. - Games Developer and Publisher. iOS | Android | WP | PC | Mac | Linux | PS4 | Xbox One - Jujubee i Astragon ogłaszają datę premiery Truck Simulation 19

prasa

Jujubee i Astragon ogłaszają datę premiery Truck Simulation 19

(KATOWICE, Polska | 31 października, 2018) Informacja prasowa: Jujubee S.A wraz z Astragon Entertainment GmbH mają zaszczyt ogłosić datę premiery nowej gry mobilnej “Truck Simulation 19”!

 

 

Jujubee, studio odpowiedzialne za głośną grę przygodowo-dokumentalną KURSK, poinformowało o opublikowaniu w dniu dzisiejszym w sieci zwiastu innej produkcji studia - gry Truck Simulation 19 na platformy iOS i Android. W materiale wideo można zobaczyć ciężarówki na licencji amerykańskiej firmy MACK. Truck Simulation 19 to kolejny już symulator tworzony przez Jujubee na zlecenie niemieckiego wydawcy Astragon. Tytuł będzie najbardziej rozbudowaną grą tego typu dostępną na platformach mobilnych.

 

 

Truck Simulation 19 będzie miało swoją premierę 14 Listopada 2018 na iPhone® i iPad® w Apple® App Store® w cenie 3.99 Euro/2.99 USD/2.99 GBP (RRP). Gra na smartfony i tablety z systemem android na Google play będzie dostępna za darmo w ograniczonej wersji. Pełną wersję będzie można odblokować za cenę 3.99 Euro/2.99 USD/2.99 GBP (RRP).

 

Zobacz nowy zwiastun przygotowany na tę okazję: https://youtu.be/oHWbBcmAVmo

 

Jujubee na Facebooku: https://www.facebook.com/Jujubee-267210603352542/

Jujubee na Twitterze: https://twitter.com/JujubeeGames

Oficjalna strona: http://jujubee.pl

 

Po więcej informacji odwiedź:

Website:             https://www.trucksimulation19.com/

Facebook:       https://www.facebook.com/TruckSimulationMobile/

Twitter:            https://twitter.com/TruckSimulation

Pressroom:    https://news.cision.com/astragon-entertainment-gmbh

 

 Informacje o grze:


 

 

Platforma:  iOS, Android

Wydawca:  Astragon Entertainment

Developer:  Jujubee S.A

Data wydania: 14 listopad 2018

 

O Jujubee:

 


Jujubee S.A. to studio deweloperskie zajmujące się tworzeniem gier wideo, które ma swoimkoncie takie tytuły jak „FLASHOUT 3D”, „Suspect in Sight”, „Take Off – The Flight Simulator”, strategię czasu rzeczywistego „Realpolitiks” czy nadchodzącą grę przygodowo-dokumentalną „KURSK”. Celem firmy jest tworzenie inspirujących i wyróżniających się na rynku gier na wszystkie istotne platformy sprzętowe, takie jak iOS (iPhone, iPod, iPad), Android, Mac, PC i konsole. Jujubee jest spółką notowaną na rynku NewConnect (JJB).

 

Aby dowiedzieć się więcej na temat Jujubee i produktów studia, zapraszamy na oficjalną stronę: http://jujubee.pl. Zachęcamy także do śledzenia nas na Facebooku, Google+, Instagramie oraz na Twitterze!